Staf

Georgette Groutars

Maaike Kipp

Coördinatoren

Ester van Melick

Coördinator training en intervisie
ester@teamed.nl
+31 6 43 04 02 59

Janet Haring

Dunja Steenhuis

Alex Krottje

Coördinator Hoofddorp
alex@teamed.nl
+31 6 18 42 43 50

Claudia Valentijn

Coördinator Zuidoost en Noord
claudia@teamed.nl
+31 6 43 23 61 59

Agnieszka Przygodzka

Coördinator Noord en West
agnieszka@teamed.nl
+31 6 18 08 26 35

Edwin Peters

Wanda Riedijk

Coördinator Nieuw-west
wanda@teamed.nl
+31 6 81 96 63 46

Ineke Lindeman-Ruperti

Coördinator Amstelveen

Ineke@teamed.nl
+31 6 39 84 29 60

Tiziana Nespoli

Kwartiermaker(s)

Astrid Philips

Kwartiermaker
info@teamed.nl

Vertrouwenspersoon

Een vertrouwenspersoon is er voor iedereen die in opdracht van TEAM ED werkt. Voel je je niet veilig door ongewenst gedrag, bijvoorbeeld door pesten, intimidatie of discriminatie dan kun je daarvoor terecht bij de vertrouwenspersoon.

Ingrid Bartelsman is de externe vertrouwenspersoon voor TEAM ED. Zij werkt als zelfstandig vertrouwenspersoon. Je kunt haar altijd vertrouwelijk benaderen via email.

Raad van toezicht

Dimitri Markidis

Voorzitter

Daphne Grimmelikhuijse

Lid

Menderes Gülseven

Lid

Vacatures

Werken bij TEAM ED?

Wij komen graag in contact met potentiële ervaringsdeskundigen of mensen die open staan ervaringsdeskundige te worden.
Bekijk onze vacaturepagina.